TOLŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI 2015

PŮJČOVNA COTTAGE

Základní údaje o MAS Šluknovsko

Charakteristika MAS Šluknovsko

Občanské sdružení Místní akční skupina Šluknovsko vzniklo v prosinci 2004. V roce 2005 se připojilo k iniciativě Evropské unie pro rozvoj venkova (LEADER). V roce 2006 získalo dotaci z Evropské unie a státního rozpočtu České republiky na přípravu strategie MAS Šluknovsko, vytvoření zásobníku projektů a informační kampaň o programu LEADER.

Členy občanského sdružení MAS Šluknovsko jsou neziskové organizace, obce a podnikatelé z celého Šluknovského výběžku.

Proč vstoupit do MAS Šluknovsko ?

• budete mít aktuální informace o projektu LEADER
  • budete mít možnost spolurozhodovat v orgánech sdružení (o zaměření strategie MAS Šluknovsko, o výběru projektů apod.)
  • můžete se zapojit do práce v komisi pro zemědělství, cestovní ruch, veřejnou správu a pro zapojení žen a mladých lidí; komise jsou otevřené široké veřejnosti se zájmem o danou oblast

Povinnosti člena MAS Šluknovsko

• naplňovat program sdružení a aktivně pracovat v jeho prospěch
  • chránit a pečovat o majetek sdružení